Anasayfa Haber AKP adayları Arasında silahlı kavga bir ölü bir yaralı

AKP adayları Arasında silahlı kavga bir ölü bir yaralı

Paylaş

AKP Batman Milletvekili Adayı Ahmet İnal ile AKP’den aday adayı olan Nezir Nasıroğlu’nun yakınları arasında çıkan silahlı kavgada, Nasıroğlu’nun oğlu Abid Nasıroğlu yaşamını yitirdi.

Batman’da AKP Seçim Lokali’nde AKP Batman Milletvekili Adayı Ahmet İnal ile AKP’den milletvekilliğine aday adayı Nezir Nasıroğlu’nun akrabaları arasında adaylıkla ilgili tartışma çıktı. Tartışmanın silahlı kavgaya dönüşmesi sonucu Nasıroğlu’nun oğlu Abid Nasıroğlu vurularak yaşamını yitirdi. İsmi öğrenilemeyen bir kişi ise ağır yaralandı.
680x680nc-btm-23-04-15-lokal-akp-pevcun1
Olay üzerine polisler, AKP Seçim Lokali ve çevresinde güvenlik şeridi oluşturarak, çok sayıda polis ve zırhlı araçlar ile önlem aldı. AKP Batman İl Başkanı Diyadin Uçar, yaşanan olayın hemen ardından seçim lokali önünde açıklama yaparak, kavganın adaylığa ilişkin olmadığını iddia etti. Ancak olayın görgü tanıkları, kavganın Nasıroğlu’nun aday gösterilmemesi üzerine yaşandığını belirtti.

Olayda yaralanan kişi Batman Bölge Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken, hastane önünde yoğun polisiye önlemler alındı. diha

Paylaş

Yorum yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here