Anasayfa Haber AMED – ANF Haberi ”Çınar Emniyet Müdürlüğüne eylem”manşetiyle duyurdu

AMED – ANF Haberi ”Çınar Emniyet Müdürlüğüne eylem”manşetiyle duyurdu

Paylaş

Amed’in Çınar İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne yönelik bir eylem gerçekleştirildi. Bombalı araçlı eylem ardından roketatarlı eylemin de yapıldığı emniyet müdürlüğü kullanılamaz hali geldi.

Amed’in Çınar İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne yönelik bir eylem gerçekleştirildi. Bombalı araçlı eylem ardından roketatarlı eylemin de yapıldığı emniyet müdürlüğü kullanılamaz hali geldi. Saldırı sonrası çok sayıda ambulansın gittiği emniyet binasına dönük saldırıda ölü yada yaralıların sayısı konusunda ise bilgi alınamadı.

Diyarbakır’ın Çınar ilçesindeki İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne yönelik saatler gece yarısını gösterdiğinde bombalı araçla bir eylem yapıldı. Bombalı araçla gerçekleştirildiği belirtilen eylem sonrası Emniyet binasına yönelik roketatarlı da bir eylem yapıldı ve bina önünde dakikalarca süren bir çatışmanın yaşandığı öğrenildi.

Çatışmaların son bulmasının ardından bina önüne çok sayıda ambulans sevk edildi. Gelen ambulanslar hastaneye çok sayıda ölü ve yaralı taşıdı. Ancak saldırıda ölen ya da yaralananların sayısı konusunda kesin bilgiye ulaşılamadı.ANF

Paylaş

Yorum yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here