Cizre’de gözaltına alınan kadın infaz edildi!

Paylaş

Cizre’de 2 gün önce gözaltına alınan bir kadının infaz edildiği iddia edildi. İnfazın gerçekleştiği binada kan izleri ve kadına ait pantolon bulundu.

Saldırıları ve katliamların sürdüğü Şırnak’ın Cizre ilçesinde 2 gün önce bir kadının infaz edildiği belirtildi. Görgü tanıklarının anlatımına göre, Şah Mahallesi Yakışan Sokak’ta bir binanın bodrum katına sığınan bir kadın devlet güçlerince gözaltına alındı.

İnşaatta infaz edildi

Polis ve askerlerin kadını bir inşaata götürdüğünü belirten görgü tanıkları, kadının burada infaz edildiği ve cenazenin katliamların gerçekleştiği Cudi Mahallesi’nde bir sokağa atıldığını kaydetti. Görgü tanıkları daha sonra cenazenin daha önce katledilenlerin cenazeleriyle birlikte mahalleden çıkarılarak hastaneye kaldırıldığını aktardı.

Belirtilen yerde bir kadın pantolonu ve kan izleri

Görgü tanıklarının anlatımı üzerine belirtilen inşaata giden yurttaşlar, infazı doğrulayan bulgularla karşılaştı. İnşaat halindeki binanın birinci katında yerler kana bulanmış durumda. Aynı yerde kadına ait pantolonun da bulunması infaz ihtimalini güçlendirdi.diha

Paylaş

Yorum yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here