“Erdoğan’ı öldürecekler”

Paylaş

Aydınlık gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar, köşesinde Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan için “dış kaynaklı bir suikast ilk defa ciddi olarak gündemde” olduğunu yazdı.

"Erdoğanı öldürecekler"

Aydınlık gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar, bugünkü köşesinde Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan için “dış kaynaklı bir suikastin ilk defa ciddi olarak gündemde” olduğunu yazdı. Önkibar, söz konusu istihbaratçının kendisine “Dış dinamikler ne yapacağı kestirilemeyen Tayyip Bey’i, kontrol edilebilir gördükleri Abdullah Gül ile takas etmek istiyor… Bu değişim için önce içerisi zorlanacak. Baharla beraber PKK’yı topyekün isyana teşvik edecekler. Bu arada Sayın Erdoğan’a dış kaynaklı bir suikast ilk defa ciddi olarak gündemdedir.” dediğini aktardı.

İşte Önkibar’ın “Tayyip Erdoğan’ı öldürecekler” başlıklı yazısının ilgili bölümü: Ve bugün: Devlette önemli görevlerde bulunmuş bir istihbaratçı bana şöyle bir değerlendirme yaptı: -“Tayyip Erdoğan kuşatma altında. Ne ABD ne AB ne Rusya artık onu istiyor… Erdoğan son çare diye İsrail’e dostluk eli uzattı ancak İsrailli bakanlar bu eli Bağımsız Kürdistan diyerek havada bıraktı. Dış dinamikler ne yapacağı kestirilemeyen Tayyip Bey’i, kontrol edilebilir gördükleri Abdullah Gül ile takas etmek istiyor… Bu değişim için önce içerisi zorlanacak. Baharla beraber PKK’yı topyekün isyana teşvik edecekler. Bu arada Sayın Erdoğan’a dış kaynaklı bir suikast ilk defa ciddi olarak gündemdedir.”

 

Paylaş

Yorum yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here