Anasayfa Haber HPG : Ceylanpınar’da 2 polis, Suruç katliamına misilleme olarak öldürüldü.

HPG : Ceylanpınar’da 2 polis, Suruç katliamına misilleme olarak öldürüldü.

Paylaş

HPG Basın İrtibat Merkezi, Ceylanpınar’da bugün kaldıkları evlerinde ölü olarak bulunan 2 polisin, Suruç katliamına misilleme olarak Apocu Fedai Timi tarafından öldürüldüğünü duyurdu.

Urfa-Ceylanpınar İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli biri Terörle Mücadele Şubesi, diğeri Çevik Kuvvet Şubesi’nde görevli 2 polis memurunun kaldıkları evde başlarından vurulmuş halde ölü olarak bulunmasıyla ilgili HPG Basın İrtibat Merkezi tarafında dikkat çekici bir açıklama yapıldı.

HPG Basın İrtibat Merkezi işlenen cinayetlerin Suruç katliamına misilleme olarak Apocu İntikam Timi tarafından gerçekleştirildiğini duyurdu.

Yapılan açıklama şunlar kaydedildi: “22 Temmuz günü bir Apocu fedai timi, Suruç katliamına misilleme olarak bugün sabah 06.00 sularında Ceylanpınar’da DAİŞ çeteleriyle işbirliği içinde olan 2 polise karşı bir cezalandırma eylemi gerçekleştirmiştir. Gerçekleştirilen eylem sonucunda Feyyaz Özsahra ve Okan Acar isimli polisler öldürülürken, öldürülen polislerin silah ve kimliklerine el konulmuştur.”diha

Paylaş

Yorum yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here