Anasayfa Haber Savaş büyüyor insanlar ölüyor.Çınar Emniyet Müdürlüğü’ne bombalı araçla saldırı.

Savaş büyüyor insanlar ölüyor.Çınar Emniyet Müdürlüğü’ne bombalı araçla saldırı.

Paylaş

Diyarbakır’ın Çınar İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne yönelik bombalı araçla saldırı gerçekleştirildi. Yapılan saldırının ardından roketatarlı saldırıda bulunulan bina kullanılamaz hale geldi. Saldırı sonrası çok sayıda ambulansın gittiği emniyet binasına dönük saldırıda ölü yada yaralıların sayısı konusunda ise bilgi alınamadı.

Diyarbakır’ın Çınar ilçesindeki İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne yönelik saatler gece yarısını gösterdiğinde bombalı saldırıda bulunuldu. Bombalı araçla gerçekleştirildiği belirtilen saldırı sonrası Emniyet binasına yönelik roketatarlı saldırıda bulunuldu. Saldırılar sonrasında bina önünde dakikalarca çatışma yaşandığı öğrenildi.

Yapılan bu saldırı nedeniyle 5 katlı emniyet binası kullanılamaz hale geldi. Çatışmaların son bulmasının ardından bina önüne çok sayıda ambulans sevk edildi. Gelen ambulanslar hastaneye çok sayıda ölü ve yaralı taşıdı. Ancak saldırıda ölen yada yaralananların sayısı konusunda kesin bilgiye ulaşılamadı.

Gerçekleştirilen saldırıya dair “BÖF” isimli bir hesap tarafından sosyal medya üzerinden kimi fotoğraflar paylaşıldı.diha680x350cc-cinar-emniyet-saldiri

 

 

       BÖF            @bof_sunum   twitter  hesabı fotoğrafları..

 

 

 

CYolZPlWEAAFBfmGömülü resim için kalıcı bağlantı

Paylaş

Yorum yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here