Anasayfa Haber Sonuçda Sedat Peker’ in dediği oluyor oluk oluk kan akıyor..

Sonuçda Sedat Peker’ in dediği oluyor oluk oluk kan akıyor..

Paylaş

Sedat Peker’den akademisyenlere: Kanınızı akıtacağız ve akan kanlarınızla duş alacağız

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hedef gösterdiği barış çağrısı yapan akademisyenlere bir tehdit de tescilli suç örgütü lideri Sedat Peker’den geldi. Peker akademisyenleri ‘Oluk oluk kanlarınızı akıtacağız’ sözleriyle tehdit etti.

 

 

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın ve yandaş medyanın, yayınladıkları deklarasyonla Sokağa çıkma yasakları ve sivil ölümlerine “Bu suça ortak olmayacağız” diyerek karşı çıkan 1128 akademisyeni hedef alan söylemleri ve haberlerinin ardın dan Sedat Peker de internet sitesinde linç kampanyasına katıldı. Peker, “Sizler tüm dünyada yaptığınız algı operasyonlarınızla aşık olduğunuz teröristlerde ellerinde ki silahlarıyla MÜSLÜMAN TÜRK’ün KUTSAL DEVLETİ’ni eğer ki işlemez hale getirmeyi başarabilirse o zaman sizler için eyvah ki ne eyvah (Bu dediğime lütfen inanın çünkü çanlar o zaman sizin için çalacak.)!!!” ifadelerini kullandı.

Erdoğan, barış talep eden akademisyenlere ağır sözler söyleyerek devletin yanında olan öğretim üyelerinin bunlara tepki göstermesini istemişti.

Erdoğan’ın çağrısına uyan Sedat Peker’in açıklamasının tam metni şöyle:

“Kıymetli Dostlarım,
Sizlerinde sinirlerini bozduğunu zannettiğim, 1100 tane sözde aydının imzaladığı,pkk’ya açık destek anlamına gelen bildiriyi anlayabilmek için gerçekten kendimce çok uğraş verdim (Ancak ne yazık ki bir türlü anlayamadım.).
Yolları kazan, bu çukurları bomba ile dolduran,kurban eti dağıtmanın haricinde hiçbir gayesi olmayan mazlumları insanlık dışı şekillerde ŞEHİT eden, hamile karılarının yanında kocalarını, çocuklarının yanında babalarını ŞEHİT eden pkklılar için kötü sözü bir kenara bırakın, bir satırlık eleştiri bile yazmamışlar.

Bu sözde aydınlara ve akademisyenlere şunu özellikle söylemek istiyorum: Siz yatın kalkın bildirgenizde kötülediğiniz bu DEVLET’in POLİSİNE ve ASKERİNE dua edin. Sizler tüm dünyada yaptığınız algı operasyonlarınızla aşık olduğunuz teröristlerde ellerinde ki silahlarıyla MÜSLÜMAN TÜRK’ün KUTSAL DEVLETİ’ni eğer ki işlemez hale getirmeyi başarabilirse o zaman sizler için eyvah ki ne eyvah (Bu dediğime lütfen inanın çünkü çanlar o zaman sizin için çalacak.)!!!

DEVLET eğer ki bir gün işleyemez hale gelirse yani terör ve düşman ülkeler hedefine ulaşırsa bu VATAN’ın evlatları yani kasap Ahmet’ler, bekçi Kemal’ler, bilgisayar mühendisi Yavuz’lar yani kısacası tüm VATAN EVLATLARI öncelik olarak dağlarda teröristleri aramayacaklardır.
İmza attığınız bildiriyi önlerine alacak, gerçek tehlikeli olanlar sizlersiniz diyerek lüks yerlerdeki işyerlerinize gelecekler (Ancak rahat olun sizleri çocuklarınızın ve eşlerinizin yanında öldürmeyeceklerdir.). İntikamlarını dahi MÜSLÜMAN TÜRK’e yakışır bir şekilde alacak ancak sizlerin kanlarıyla duş yapmayıda unutmayacaklardır.
Eğer ki benim fikrimi sorarsanız; kendi can sağlığınız için siz bu DEVLETİ batırmaya uğraşmayın. Şu an dahi hayatta olabilmenizin tek sebebi,DEVLET’in var olması ve ayakta durmasıdır.Yukarıdaki satırlarda söylediğim gibi teröristler, onların destekçileri sizler ve yabancı ülke istihbaratları kısacası hepiniz, hedefinize ulaşıp DEVLET’i işlemez hale getirirseniz şunu iyi bilin ki; bu VATAN’ın EVLATLARI’ndan asla merhamet görmeyeceksiniz.
Tekrardan söylüyorum; OLUK OLUK KANLARINIZI AKITACAĞIZ VE AKAN KANLARINIZLA DUŞ ALACAĞIZ!!!
BİR UMUTTUR YAŞAMAK”

 

Paylaş

Yorum yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here