SUR CANLARI:(((

Paylaş

Diyarbakır SUR savaş bölgesinden kurtarılan canlar için herkes bircok kişi ahh vahhh demekten öte gidemedi :((( meleksiniz büyüksünüz gibi klasik sözlerden öte gidilemedi(gönüllü klinikler ve hayvan korumacılardan hariç) şu güne kadar iki kez gidildi toplamda 100 kedi 20 köpek kurtarıldı.
İlk etaptaki sponsorlar dısşında kalan 17 kedi 4 köpeğe sağolsun HAYTAP sahip cıktı ve tüm masraflarını bugün itibariyle kapattılar Damla Doğan Şahinin çabalarıyla evet yanlış görmediniz HAYTAP yanımda oldu. Sonsuzzz..! teşekkürler ediyorum kendilerine.

1. Turdan kalan cok az canımız kaldı klinikte tedavileri geldikleri gün başladı kisirlastirmaları fib fiv corona hemogram testleri yapıldı ve bakımları devam ediyor. Yardım etmek isteyenler direkt klinikle kontak kurabilirler.
Savaş mağduru canlarımızın ciddi anlamda sahiplendirmeye de ihtiyacı var onlara bir şans verin kötü giden kederlerini gelin hep birlikte değiştirelim,kör kedilerim,3 bacaklı kedilerim, 4 aylık civari kedilerimin yuvaya ihtiyacı var köpeklerim var yuva bekleyen LÜTFEN EN AZINDAN BİR TANEDE OLSA SAHİPLENİN savaş mağduru bu canlara yuvanızı açın.

irtibat telefonları:

05324957828
05302029487

 

Kaynak Zuhalce Arslan Facbook  sayfasından

 

 

Paylaş

Yorum yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here