Anasayfa Haber Yine ’emanet’ konuştu: Feministler falan varya…!

Yine ’emanet’ konuştu: Feministler falan varya…!

Paylaş

 

ANKARA – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yine kadınları katilleri olan erkeklere ’emanet’ etti ve feministleri hedef aldı. Cumhurbaşkanı, “Ben kalkıyorum kadının Allah’ın erkeklere bir emaneti olduğunu söylüyorum. Bu feministler filan var ya. ‘Ne demek diyor kadın emanetmiş, bu hakarettir’ diyor” dedi.

Muhtarlarla bir araya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yine kadınları hedef aldı. Muhtarla toplanan Tayyip Erdoğan yaptığı konuşmada, “Bu feministler falan var ya, ‘kadın Allah’ın emanetidir’ deyince bize kızıyorlar” diye konuştu. Yine kadınları erkeklere ’emanet’ eden Cumhurbaşkanı, “Ben kalkıyorum kadının Allah’ın erkeklere bir emaneti olduğunu söylüyorum. Bu feministler filan var ya. ‘Ne demek diyor kadın emanetmiş, bu hakarettir’ diyor. Ya senin bizim dinimizle medeniyetimizle ilgin yok ki. Biz sevgililer sevgilisinin hitabına bakıyoruz. ‘Allah’ın bir emanetidir. O emanete sahip çıkın’ diyor. Ve onu incitmeyin diyor” dedi.

Kadınlar ise Cumhurbaşkanı’nın feministleri hedef alan sözlerine karşı sosyal medya üzerinden, “Biz söyledik evet” kampanyası başlatmaya hazırlanıyor.JINHA

(fk/mg)

Paylaş

Yorum yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here